Programlama Yazilim

Vapurları Seven Çocuklar Sahnede!

PEV’in Vapurları Seven Çocukları, dönemi kendi hazırladıkları iki tiyatro oyunuyla kapattılar. “Bulut Kuş” ve “Kütüphane Macerası” adlı öykü kitaplarından uyarlanan kısa oyunlarda öğrenciler sahnede olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadılar. Devamını Oku »

Bir Dönemi Daha Başarıyla Sonlandırdık

2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci dönemini, okul bahçemizde düzenlediğimiz; öğrencilerimize karnelerini, başarı ve onur belgelerini takdim ettiğimiz Devamını Oku »

Okul Öncesi Öğrencilerimizin Karne Heyecanı

Okul öncesi öğrencilerimiz karnelerini aldılar. Devamını Oku »

Lösev’e Destek Olduk

Lösemili ve kan hastası çocukların,  sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, Devamını Oku »

İngilizce Öğretmenlerimiz Oxford Teachers Academy Sertifikalarını Aldılar

İngilizce Öğretmenlerimiz, Oxford Teachers Academy sertifikalarını aldılar. 2012 yılında Oxford Kalite okulu olarak İngilizce eğitim sistemini Devamını Oku »

Okul Öncesi Öğrencilerimiz Hünerlerini Sergilediler

Okul öncesi öğrencilerimiz minicik elleriyle, kocaman yürekleriyle yaptıkları sanatsal faaliyetleri sergiledi. Devamını Oku »

Öğrencilerimiz Yüzyılın Deneyi’ni Yerinde Gördüler

Fen Bilimleri Bölümü olarak dünya çapında bilinen ve merak uyandıran “Yüz Yılın Deneyi”ni yerinde gözlemlemek amacı Devamını Oku »

Lise Öğrencilerimiz Yüzmede Madalyayla Döndü

12-13 Ocak 2015 tarihlerinde yapılan Okul Sporları Liselerarası Denizli Yüzme Yarışlarında Anadolu lisesi öğrencilerimiz İbrahim Berkan ÇEVİŞ, Devamını Oku »

Lise Öğrencilerimize ” Adım Adım Başarı Uzmanlığı” Sunumu

Öğrencilerimizi  başarılı bir geleceğe hazırlamaya  yönelik çalışmalarımızı desteklemeleri  amacıyla Devamını Oku »

Satrançta Büyük Başarı

Denizli Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Denizli Küçükler İl şampiyonası 2-3-4 Ocak 2015 tarihlerinde Teraspark AVM ’de gerçekleştirildi. Devamını Oku »

Basını Yakından Tanıyoruz

Denizli’nin önde gelen gazetecilerinden Sedat Kurt, okulumuzda öğrencilerle buluştu. Devamını Oku »

9 ÖĞRENCİMİZ TEOG’DA TAM YAPTI

TEOG sınavında geçen sene büyük başarılara imza atarak öğrencilerimizi Türkiye’nin sayılı liselerine göndermiştik. Devamını Oku »

Okul Öncesi Öğrencilerimizin Yeni Yıl Coşkusu

Okul öncesi öğrencilerimiz yeni bir yıla girmenin heyecanını pasta keserek kutladı. Devamını Oku »

Eğitim Kadromuzda Yeni Yıl Heyecanı

PEV ailesi yeni yılı coşku ve umutla karşılıyor. Devamını Oku »

Cahit Arf’ı Andık

7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz, matematiğin hayatımızda olduğunu, somut hale getirilebileceğini göstermek ve ünlü Türk matematikçi Devamını Oku »

Yeni Yıl Konseri

PEV Ailesi, 24 Aralık çarşamba günü yeni yıl konseriyle bir araya geldi. Devamını Oku »

Öğrencilerimiz Yazar Mavisel Yener’le Buluştu

25 Aralık Perşembe günü 2,3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz ünlü çocuk kitapları yazarı Mavisel Yener’le buluştu. Devamını Oku »

Eğlenceli Matematik

Okulumuz 3. sınıf öğrencileri aileleri ile birlikte Matematiğin Eğlenceli Yüzü adlı etkinlik kapsamında Görsel Sanatlar dersinde kullanacakları önlükleri tasarladılar. Devamını Oku »

PEV’de Yeni Yıl Heyecanı

PEV Koleji’ni yeni yıl heyecanı sardı. 24 Aralık Çarşamba günü velilere yönelik düzenlenen kokteyl ve yeni yıl konseriyle başlayacak etkinlikler, Devamını Oku »

Okulumuz İzmir Uzay Kampı’nda

Pamukkale Eğitim Vakfı Okulları olarak geleceğin liderlerine en güzel imkânları sağlamaya devam ediyoruz. Devamını Oku »

Gastronomi Topluluğu Kermes Düzenledi

Özel PEV Liseleri öğrencilerinden oluşan Gastronomi Topluluğu, Mavi Bayrak Projesi için kermes düzenledi.  Devamını Oku »

ECOMUN 2014 İzmir Konferansındaydık

Öğrencilerini yabancı dil alanında donanımlı bireyler olarak hazırlayan lisemizi, 19-21 Aralık’ta Model Birleşmiş Milletler Derneğinin düzenlediği Devamını Oku »

Yüzmede Türkiye Şampiyonu Lisemizden

Bilim, sanat ve spor alanlarında başarılı bireyler yetiştiren okulumuz, yüzmede art arda derece almaya devam ediyor. Devamını Oku »

Dünya İnsan Hakları Günü’nü Kutladık

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nde geleceğimizin teminatı  gençlerimizle iki bölümden oluşan bir  program hazırladık. Devamını Oku »

 


Vapurları Seven Çocuklar Sahnede!

cvv

PEV’in Vapurları Seven Çocukları, dönemi kendi hazırladıkları iki tiyatro oyunuyla kapattılar. “Bulut Kuş” ve “Kütüphane Macerası” adlı öykü kitaplarından uyarlanan kısa oyunlarda öğrenciler sahnede olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadılar.Bir Dönemi Daha Başarıyla Sonlandırdık

5

2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci dönemini, okul bahçemizde düzenlediğimiz; öğrencilerimize karnelerini, başarı ve onur belgelerini takdim ettiğimizOkul Öncesi Öğrencilerimizin Karne Heyecanı

5

Okul öncesi öğrencilerimiz karnelerini aldılar.Lösev’e Destek Olduk

los

Lösemili ve kan hastası çocukların,  sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak,

Facebook Iconfacebook like buttonYouTube IconSubscribe on YouTubeTwitter Icontwitter follow buttonPEVwebTVPEVwebTVPEVwebTV