Programlama Yazilim

Özel PEV Okullarında Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Türkiye Cumhuriyetinin 91. kuruluş yıl dönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde konferans salonumuzda törenimizi gerçekleştirdik. Devamını Oku »

Cumhuriyet Bayramı’nı Coşkuyla Kutladık

Cumhuriyetimizin 91.yıldönümünde, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün açtığı aydınlık yolda kararlı adımlarla yürüyen Özel PEV Liseleri olarak, bayramımızı kutlamaya günler öncesinde başladık. Devamını Oku »

Bando ile Cumhuriyet’i Kutluyoruz

Özel PEV Okulları olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyoruz. Devamını Oku »

PEV Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerine Erken Başladı

2012 yılında öğrencilerle okul bahçesinde Atatürk’ün imzasını oluşturan PEV Koleji, ses getiren projelerine devam ediyor. Devamını Oku »

Bir Belgeselin Arka Yüzü

Eko Okullar Programı kapsamında ünlü doğa fotoğrafçısı ve belgesel yapımcısı Burak Doğansoysal, Burçin Dedeoğlu ve ekibini 1 Ekim Çarşamba günü okulumuzda ağırladık. Devamını Oku »

Cambridge Sınavlarında PEV Başarısı

Dünyada ana dili İngilizce olmayan ülkelerde düzenlenen ve amacı İngilizce öğreniminin uluslararası standartlarda geçerliliğini belgelemek olan Cambrigde English sınavlarına katılan 83 öğrencimiz, başarı belgelerini okulumuzda düzenlenen etkinlikle aldılar. Devamını Oku »

PEV’de İlk Ders Zili Bugün Çaldı

PEV Ailesi, 800 öğrencisi 100’ü aşkın personeliyle yeni eğitim – öğretim yılına merhaba dedi. Devamını Oku »

Beş Köşeli Eğlence

Okulumuz 1.sınıf öğrencileri uyum süreci kapsamında çeşitli etkinlik köşeleriyle hem öğrenip hem de eğlendiler. Devamını Oku »

9.Sınıf Öğrencilerimizin Okulumuza Uyum Sürecinden Keyifli Bir Gün

Başarıyı getiren ilkeleriyle anılan bir lise olarak;  aramıza yeni katılan öğrencilerimize, velilerine eğitim sistemimizi anlatmak, kendimizi tanıtmak amacıyla bir dizi etkinlik düzenledik. Devamını Oku »

 


Özel PEV Okullarında Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

5

Türkiye Cumhuriyetinin 91. kuruluş yıl dönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde konferans salonumuzda törenimizi gerçekleştirdik.Cumhuriyet Bayramı’nı Coşkuyla Kutladık

lise

Cumhuriyetimizin 91.yıldönümünde, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün açtığı aydınlık yolda kararlı adımlarla yürüyen Özel PEV Liseleri olarak, bayramımızı kutlamaya günler öncesinde başladık.Bando ile Cumhuriyet’i Kutluyoruz

bando

Özel PEV Okulları olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyoruz.Okul Öncesi Cumhuriyet Bayramına Hazır

IMG_3425_1024x768

Okul öncesi öğrencilerimizin Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları büyük bir heyecanla sürüyor.Özel PEV Liseleri “Denizli Cam”daydı

IMG_0402

Denizli’nin önemli sanayi kuruluşlarından biri olan Denizli Cam, öğrencilerimize kapılarını açtı.9.Sınıf Öğrencilerimize “Organ Bağışı ve Nakli” Semineri Düzenledik

IMG_0390

Duyarlı insan yetiştirmeyi ilke edinmiş bir okul olarak öğrencilerimize toplumun tamamını ilgilendiren bir konu hakkında seminer düzenledik.