Programlama Yazilim

İngilizce Kariyer Günü

25 Kasım tarihinde okulumuzda gerçekleştirilen “İngilizce Kariyer Günü” etkinliği ile çok sayıda öğrencimiz çeşitli meslekleri tanıdı. Devamını Oku »

Lise Öğrencilerimizden Öğretmenlerine Armağan Şiir Ve Müzik Dinletisi

Eğitim öğretimde başarılarıyla önemli bir yerde duran okulumuzda Öğretmenler Günü  için her birimin öğrencileri tarafından farklı etkinlikler hazırlandı. Devamını Oku »

Afet Barınak Komitesi Sunumu

3.sınıflarımız, afet sonrası yapılacaklarla ilgili yetkililerden bilgi aldılar. Devamını Oku »

Altındere Köyü İlkokulu’na Ziyaret

3. sınıf öğrencilerimiz ve velilerimizle Altındere Köyü İlkokulu’nu ziyaret ettik. Devamını Oku »

Okulumuzda Demokrasi Eğitimi

Özel PEV Okulları İlkokulu Meclis Başkanlığı seçimi için 22 Ekim 2014 tarihinde Bağımsızlık Grubu, Barış Grubu ve Doğa Grubu olmak üzere gruplar belirlendi. Devamını Oku »

Atık Malzemeler Hayat Buluyor

Okul öncesi öğrencilerimiz geri dönüşüm bilincini kazandılar. Devamını Oku »

Ankara Gezimizden Kareler

Sosyal Bilgiler zümresi tarafından düzenlenen ve 6. sınıf öğrencilerimizin katıldığı Ankara gezisi her açıdan öğrenme dolu geçti. Devamını Oku »

Tiyatro ile Eğlenerek Öğrendik

Okul öncesi öğrencilerimiz, sanat dallarının en eğlenceli olanı Tiyatro ile yaparak ve yaşarak öğrenmenin tadını çıkardılar. Devamını Oku »

PEV Ailesinden Beyağaç’a Yardım Eli

Okulumuz 3. sınıf öğrencileri düzenledikleri yardım kampanyası ile örnek bir davranışa imza atmayı başardılar. Devamını Oku »

Satrançta Büyük Başarı

5/C şubesi öğrencimiz Mehmet Emre İlkimen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvasında 2004/2005 yaş gruplarında 6 tam puanla Denizli birincisi olmuştur. Öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz. Devamını Oku »

“İlaçlara” Farklı Bir Bakış Açısı

Çevreci Eczacılar Kooperatifinin (Çekoop) ilköğretim okullarında akılcı ilaç kullanımı ve atık ilaç konulu eğitimleri İzmir, Aydın ve Manisa’dan sonra Denizli’de ilk olarak okulumuzda gerçekleşti. Devamını Oku »

PEV’de Olimpiyat Heyecanı

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, çocukların erken yaşta spor kültürünü  edinmeleri amacıyla başlattığı “Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi” kapsamında Devamını Oku »

Aquatlon’da Dereceye Girdik

İlimizde düzenlenen, Pamukkale Üniversitesi Spor Merkezinin ev sahipliğinde gerçekleşen Denizli Aquatlon yarışlarına biz de katıldık. Devamını Oku »

Yüzmede Büyük Başarı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. , İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü ve Sırbistan Niş Üniversitesi Devamını Oku »

Ulu Önder Atatürk’ü Saygıyla Andık

Türkiye Cumhuriyeti’nin mimarı Gazi Mustafa Kemal Paşa’yı, ölümünün 76.yılında minnet ve hüzünle andık. Devamını Oku »

Saat Dokuzu Beş Geçe

Büyük Atatürk’ü ölümünün 76. yılında şükran ve minnetle andık. Devamını Oku »

Özel PEV Okullarında Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Türkiye Cumhuriyetinin 91. kuruluş yıl dönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde konferans salonumuzda törenimizi gerçekleştirdik. Devamını Oku »

Cumhuriyet Bayramı’nı Coşkuyla Kutladık

Cumhuriyetimizin 91.yıldönümünde, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün açtığı aydınlık yolda kararlı adımlarla yürüyen Özel PEV Liseleri olarak, bayramımızı kutlamaya günler öncesinde başladık. Devamını Oku »

Bando ile Cumhuriyet’i Kutluyoruz

Özel PEV Okulları olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyoruz. Devamını Oku »

PEV Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerine Erken Başladı

2012 yılında öğrencilerle okul bahçesinde Atatürk’ün imzasını oluşturan PEV Koleji, ses getiren projelerine devam ediyor. Devamını Oku »

Bir Belgeselin Arka Yüzü

Eko Okullar Programı kapsamında ünlü doğa fotoğrafçısı ve belgesel yapımcısı Burak Doğansoysal, Burçin Dedeoğlu ve ekibini 1 Ekim Çarşamba günü okulumuzda ağırladık. Devamını Oku »

Cambridge Sınavlarında PEV Başarısı

Dünyada ana dili İngilizce olmayan ülkelerde düzenlenen ve amacı İngilizce öğreniminin uluslararası standartlarda geçerliliğini belgelemek olan Cambrigde English sınavlarına katılan 83 öğrencimiz, başarı belgelerini okulumuzda düzenlenen etkinlikle aldılar. Devamını Oku »

PEV’de İlk Ders Zili Bugün Çaldı

PEV Ailesi, 800 öğrencisi 100’ü aşkın personeliyle yeni eğitim – öğretim yılına merhaba dedi. Devamını Oku »

 


Gezelim Görelim

IMG_4018_1024x768

Okul öncesi öğrencilerimiz Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’na gitti.İngilizce Kariyer Günü

career

25 Kasım tarihinde okulumuzda gerçekleştirilen “İngilizce Kariyer Günü” etkinliği ile çok sayıda öğrencimiz çeşitli meslekleri tanıdı.Bir Akademisyenin Gözünden Dolaşım Sistemi

IMG_0661_920x690

Okulumuza konuk olan PAÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Gökşin ünite kapsamında bu konuyu yakından inceleyen 6. sınıf öğrencilerimiz ile buluştu.Bilinçli Tüketiciler Migros’ta

image_3

Okulumuz 3. Sınıf öğrencileri ‘Bilinçli Tüketici Miyiz?’ konusu kapsamında, Demokrasi Meydanı’ndaki Migros’a gezi düzenledi.Lise Öğrencilerimizden Öğretmenlerine Armağan Şiir Ve Müzik Dinletisi

liseogr

Eğitim öğretimde başarılarıyla önemli bir yerde duran okulumuzda Öğretmenler Günü  için her birimin öğrencileri tarafından farklı etkinlikler hazırlandı.Turşu Kuruyoruz

DSC_0399_1024x685

Kış hazırlıklarından biri turşu kurmak olunca okul öncesi öğrencilerimizle kışlık turşularımızı hazırladık.