Programlama Yazilim

Dünya İnsan Hakları Günü’nü Kutladık

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nde geleceğimizin teminatı  gençlerimizle iki bölümden oluşan bir  program hazırladık. Devamını Oku »

Özel PEV Okullarından Anlamlı Etkinlik

”Tane tane kapak toplayalım, adım adım engelleri aşalım” kampanyası adı altında PEV izcileri ve öğrencilerimizin topladıkları kapaklar tekerlekli sandalyeye dönüştü. Devamını Oku »

Okul Öncesi Öğrencilerimizle Habercilik Deneyimi

Okul öncesi öğrencilerimizle birlikte televizyonun yaşamımızdaki önemini kavrayarak, algılama düzeylerine uygun ifade etmeyi öğrendik. Devamını Oku »

Lise Öğrencilerimiz “EUROASIA MUN 2014” e Katıldı

Öğrencilerini yabancı dil alanında da en üst düzeye getirmeyi amaçlayan lisemizi, 27-30 Kasım’da Ankara’da, Devamını Oku »

Okulumuz Polonya’da

6. sınıf öğrencilerimiz ve İngilizce öğretmenlerimiz, okulumuzun ortağı olduğu “Hayat Boyu Öğrenme/ Comenius” programı kapsamında Polonya’ya gittiler. Devamını Oku »

Erkek Basketbol Takımımız Grup Maçlarından Galibiyetle Döndü

Lise erkek basketbol takımımız, kendi grubunda bulunan Mehmet Akif Ersoy Lisesi ve Özel Bahçeşehir Lisesiyle karşılaşmalarında galip gelerek bir üst gruba geçmeye hak kazanmıştır. Devamını Oku »

İngilizce Kariyer Günü

25 Kasım tarihinde okulumuzda gerçekleştirilen “İngilizce Kariyer Günü” etkinliği ile çok sayıda öğrencimiz çeşitli meslekleri tanıdı. Devamını Oku »

Lise Öğrencilerimizden Öğretmenlerine Armağan Şiir Ve Müzik Dinletisi

Eğitim öğretimde başarılarıyla önemli bir yerde duran okulumuzda Öğretmenler Günü  için her birimin öğrencileri tarafından farklı etkinlikler hazırlandı. Devamını Oku »

Afet Barınak Komitesi Sunumu

3.sınıflarımız, afet sonrası yapılacaklarla ilgili yetkililerden bilgi aldılar. Devamını Oku »

Altındere Köyü İlkokulu’na Ziyaret

3. sınıf öğrencilerimiz ve velilerimizle Altındere Köyü İlkokulu’nu ziyaret ettik. Devamını Oku »

Okulumuzda Demokrasi Eğitimi

Özel PEV Okulları İlkokulu Meclis Başkanlığı seçimi için 22 Ekim 2014 tarihinde Bağımsızlık Grubu, Barış Grubu ve Doğa Grubu olmak üzere gruplar belirlendi. Devamını Oku »

Atık Malzemeler Hayat Buluyor

Okul öncesi öğrencilerimiz geri dönüşüm bilincini kazandılar. Devamını Oku »

Ankara Gezimizden Kareler

Sosyal Bilgiler zümresi tarafından düzenlenen ve 6. sınıf öğrencilerimizin katıldığı Ankara gezisi her açıdan öğrenme dolu geçti. Devamını Oku »

Tiyatro ile Eğlenerek Öğrendik

Okul öncesi öğrencilerimiz, sanat dallarının en eğlenceli olanı Tiyatro ile yaparak ve yaşarak öğrenmenin tadını çıkardılar. Devamını Oku »

PEV Ailesinden Beyağaç’a Yardım Eli

Okulumuz 3. sınıf öğrencileri düzenledikleri yardım kampanyası ile örnek bir davranışa imza atmayı başardılar. Devamını Oku »

Satrançta Büyük Başarı

5/C şubesi öğrencimiz Mehmet Emre İlkimen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvasında 2004/2005 yaş gruplarında 6 tam puanla Denizli birincisi olmuştur. Öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz. Devamını Oku »

“İlaçlara” Farklı Bir Bakış Açısı

Çevreci Eczacılar Kooperatifinin (Çekoop) ilköğretim okullarında akılcı ilaç kullanımı ve atık ilaç konulu eğitimleri İzmir, Aydın ve Manisa’dan sonra Denizli’de ilk olarak okulumuzda gerçekleşti. Devamını Oku »

PEV’de Olimpiyat Heyecanı

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, çocukların erken yaşta spor kültürünü  edinmeleri amacıyla başlattığı “Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi” kapsamında Devamını Oku »

Aquatlon’da Dereceye Girdik

İlimizde düzenlenen, Pamukkale Üniversitesi Spor Merkezinin ev sahipliğinde gerçekleşen Denizli Aquatlon yarışlarına biz de katıldık. Devamını Oku »

Yüzmede Büyük Başarı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. , İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü ve Sırbistan Niş Üniversitesi Devamını Oku »

Ulu Önder Atatürk’ü Saygıyla Andık

Türkiye Cumhuriyeti’nin mimarı Gazi Mustafa Kemal Paşa’yı, ölümünün 76.yılında minnet ve hüzünle andık. Devamını Oku »

Saat Dokuzu Beş Geçe

Büyük Atatürk’ü ölümünün 76. yılında şükran ve minnetle andık. Devamını Oku »

Özel PEV Okullarında Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Türkiye Cumhuriyetinin 91. kuruluş yıl dönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde konferans salonumuzda törenimizi gerçekleştirdik. Devamını Oku »

 


El Sanatları Topluluğu Takı Tasarımını Öğreniyor

10859897_997835880230088_1732546653_n

Özel PEV Liseleri bünyesindeki El Sanatları Topluluğu’nda yer alan öğrencilerimiz, el sanatları öğretmeni Havvane Barım eşliğinde yaratıcılıklarını  göstererekFen Lisesi 9.Sınıf Öğrencilerimiz Ve Aileleriyle Pazar Kahvaltısı Yaptık

10850840_10152870018229754_1036507290_n

9.sınıf öğrencilerimiz ve aileleriyle bir araya gelip pazar gününe güzel bir kahvaltıyla keyifli bir başlangıç yaptık.  Yoğun ilgi gören kahvaltımızda,  sohbetimiz  de çaylarımız kadar sıcaktı.Öğrencilerimiz Kod Yazmayı Öğreniyor

IMG_0722_1024x768

Bilişim teknolojileri ve yazılım dersinde 6.sınıf öğrencilerimiz, web, scratch ve small basic ile programlamayı öğreniyorlar.Yap, Oyna, Öğren…

WP_20141211_016_1024x576

6.sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler dersi kapsamında , Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları konusunu tekrar etmek amacıyla bir etkinlik yaptılar.İzcilerimiz Yenice Ormanı’nı Keşfetti

20141210-001

Çevresini ve hayvanları koruyan izcilerimiz, bu davranışlarını oyunla perçinlediler.Dünya İnsan Hakları Günü’nü Kutladık

ih

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nde geleceğimizin teminatı  gençlerimizle iki bölümden oluşan bir  program hazırladık.