Okul Öncesi Eğitim Kadromuz

Pınar KAYA Genel Müdür
Hilal TORTOP Okul Öncesi Müdürü
Muhammet Ali MERT Okul Öncesi Müdür Yardımcısı
Feride CEYLAN COZA Eğitim Koordinatörü
Hacer KURT Anasınıfı Öğretmeni
Yasemin ÇİMENCİ Anasınıfı Öğretmeni
Ümmü Gül KÖMÜRCÜOĞLU Anasınıfı Öğretmeni
Çiler VARLIKER Anasınıfı Öğretmeni
Hatice DOLU Anasınıfı Yrd. Öğretmen
Ege ISIK SALDIK Anasınıfı Yrd. Öğretmen
Kadriye Aslı YALÇINTAŞ Anasınıfı Yrd. Öğretmen
Sena Ceylin Yılmaz Psikolojik Danışman
Yüksel GENÇER ÖZCAN İngilizce
Monika Elzbiete GIERZYNSKA Native
Seçil DOĞAN Müzik
Deniz MAVİOĞLU Görsel Sanatlar
Sinem VİZE Beden Eğitimi-Jimnastik
Erdal AKTÜRK Halk Oyunları
Yener ÇELİK Satranç
Naciye BERGAMALI Çocuk Yogası

 

İlkokul Eğitim Kadromuz

Pınar KAYA Genel Müdür
Hilal TORTOP İlkokul Müdürü
Muhammet Ali MERT İlkokul Müdür Yardımcısı
Feride CEYLAN COZA Eğitim Koordinatörü
Sena Ceylin YILDIZ Psikolojik Danışman
Merve VAR Psikolojik Danışman
Deniz UZUN Sınıf Öğretmeni
Ali DEMİRCİ Sınıf Öğretmeni
Bilge BİLGİ Sınıf Öğretmeni
Lütfiye KOÇOĞLU Sınıf Öğretmeni
Murat ÖKTİ Sınıf Öğretmeni
Hamide TIPIRTIN Sınıf Öğretmeni
Esra ALTOPRAK ÖKTİ Sınıf Öğretmeni
Hazal Büşra CESUR Sınıf Öğretmeni
Aysun DİKYAR Sınıf Öğretmeni
Yasemin ŞAHİN Sınıf Öğretmeni
Arzu İNCE Sınıf Öğretmeni
Tuğba ŞUURLU Sınıf Öğretmeni
Dilek YEŞİL Sınıf Öğretmeni
Gülistan Yanmaz ÖZTÜRK Sınıf Öğretmeni
Cevdet BİLGİN Sınıf Öğretmeni
Gülden GERELİOĞLU Sınıf Öğretmeni
Ümray KABUKÇU Sınıf Öğretmeni
Hatice ERÇELEBİ İngilizce
Müge BABABALIM BAŞKAN İngilizce
Heval KAYA İngilizce
Serkan SARIOĞLU İngilizce
Sevim ÇELEBİ İngilizce
Monika Elzbiete GIERZYNSKA Native
Ghazal VALAVI Native
İhsan Seda DALDAL İspanyolca
Seçil DOĞAN Müzik
Murat Doruk BURSALI Müzik
Gülay BAŞAR Görsel Sanatlar
Deniz MAVİOĞLU Görsel Sanatlar
Sinem VİZE Beden Eğitimi
Halil SAVAŞ Beden Eğitimi
Mustafa TUNCER Beden Eğitimi
Hakan BADEM Bilişim Teknolojileri
Naciye BERGAMALI Çocuk Yogası
Yener ÇELİK Drama/Satranç
Sercan ÇAVUŞOĞLU Drama
Hatice ÖNEN Fen Bilimleri
Ertuğrul GENÇ Masa Tenisi

Ortaokul Eğitim Kadromuz

Pınar KAYA Genel Müdür
Hilal TORTOP Ortaokul Müdürü
Fuat MANAV Ortaokul Müdür Yardımcısı
Münire DURMUŞOĞLU Eğitim Koordinatörü
Emine BAYDAR Rehber Öğretmen
Özden ÖZBEK Rehber Öğretmen
Muhammet Kemal ŞAHİN Rehber Öğretmen
Gonca KOCABATMAZ Rehber Öğretmen
Mustafa ŞAHAN Türkçe
Gülçin UÇAR TÜRKMEN Türkçe
Ayşe TELLİ Türkçe
Yasemin ÖZDANIŞMAN Türkçe
Emre İLKYAZ Türkçe
Aysun YAĞCIOĞLU Matematik
Işın ORPAK ÇEVİK Matematik
İlknur OCAKTAN Matematik
Mehmet YETİŞ Matematik
Dilşah UÇKAN Matematik
Gonca ALKAN Matematik
Merve ERDOĞAN Matematik
Nihal TOZAN Fen ve Teknoloji
Aylin PALA Fen ve Teknoloji
Filiz KOCABAŞ Fen ve Teknoloji
Onur İSKENDERLİ Fen ve Teknoloji
Hatice ÖNEN Fen ve Teknoloji
Osman ÖNAL Sosyal Bilgiler
Feray GÜL Sosyal Bilgiler
Hüseyin KÖKPINAR Sosyal Bilgiler
Ayşe Beril SAROL Sosyal Bilgiler
Güngör AKTEKİN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
Muhammet Yusuf İSLAMOĞLU Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
Gülşah YALÇIN İngilizce
Aykut DEMİREL İngilizce
Sare Şengül FİLİZ İngilizce
Seren ÜNLÜ İngilizce
Büşra ARSLAN İngilizce
Yüksel Gencer ÖZCAN İngilizce
Birkan Yunus ÇAKIR İngilizce
Aykut Can TÜRKMEN İngilizce
İ.Seda DALDAL İspanyolca
Banu ÇÖL Almanca
Rana KIBRISLIOĞLU Native
Monika Elzbiete GIERZYNSKA Native
Ghazal VALAVI Native
Sinem VİZE Beden Eğitimi
Mustafa TUNCER Beden Eğitimi
Halil SAVAŞ Beden Eğitimi
Ahmet KESKİN Beden Eğitimi
Ferhat PEKER Beden Eğitimi
Seçil DOĞAN Müzik
Murat Doruk BURSALI Müzik
Deniz MAVİOĞLU Görsel Sanatlar
Yener ÇELİK Drama/Satranç
Sercan ÇAVUŞOĞLU Drama
Hakan BADEM Bilişim Teknolojileri
Erdal AKTÜRK Halk Oyunları
Naciye BERGAMALI Çocuk Yogası

 

Lise Eğitim Kadromuz

Pınar KAYA Genel Müdür
Hanife KARA Fen Lisesi Müdürü
Osman Aykut KURT Fen Lisesi Müdür Yardımcısı
Münire DURMUŞOĞLU Eğitim Koordinatörü
Emre ELMALI Psikolojik Danışman
Büşra ÖZER Psikolojik Danışman
Saygın FENLİ Matematik
Ahmet Onur KANBALAKOĞLU Matematik
Bülent DABİS Matematik
Ömer TOPALOĞLU Matematik
Gülnihal BAYLAN Matematik
Mustafa ALP Matematik
Erhan DURMUŞ Matematik
Tuğba KIYMAZ Edebiyat
Erol YILMAZ Edebiyat
Emre İLKYAZ Edebiyat
Habib DURU Fizik
Ali Cem GİRGİN Fizik
Pelin YEREBAKAN SIZLI Kimya
Özlem KAPLAN Kimya
Özcan ZEYBEKOĞLU Biyoloji
Fatma KAYHAN Biyoloji
Havva Selcan KUZU Biyoloji
Naci DEDEOĞLU Coğrafya
Gökhan ÖZER Tarih
Aykut DEMİREL İngilizce
Sare Şengül FİLİZ İngilizce
Seren ERTEKİN İngilizce
Büşra ARSLAN İngilizce
Birkan Yunus ÇAKIR İngilizce
Aykut Can TÜRKMEN İngilizce
Banu ÇÖL Almanca
Ahmet KESKİN Beden Eğitimi
İ.Seda DALDAL İspanyolca
Berkan ESER İngilizce
Gülay BAŞAR Görsel Sanatlar
Murat Doruk BURSALI Müzik
Güngör AKTEKİN Din Kült.
Muhammet Yusuf İSLAMOĞLU Din Kült.
Hakan BADEM Bilişim Teknolojileri
Sercan ÇAVUŞOĞLU Drama