Özel PEV Okulları olarak 4. sınıf öğrencilerimizi 9 Haziran 2022 akşamında coşkulu bir törenle yeni yolculuklarına uğurladık. Öğrencilerimiz, ailelerinin ve öğretmenlerinin gurur dolu bakışları ile sahnede yerlerini aldılar ve ardından mezunlarımızın eğitim yolculuğundaki rehberleri olan sınıf öğretmenleri öğrencilerimize ve velilerimize seslendi. Sevinç ve hüznü aynı anda yaşayan öğretmenlerimiz Ali DEMİRCİ, Esra ALTOPRAK ÖKTİ ve Hamide TIPIRTIN’IN konuşmaları sırasında öğrencilerimiz ve velilerimiz duygusal anlar yaşadı.

Konuşmaların ardından öğrencilerimiz sınıf öğretmenlerinden başarı belgelerini aldılar. Pamukkale Eğitim Vakfı Başkanı Prof. Dr. Hasan KAZDAĞLI sınıf öğretmenlerimizi emeklerinden dolayı tebrik ederek plaketlerini takdim etti. Sınıf annelerimiz ise öğretmenlerimize ve yöneticilerimize çiçeklerle teşekkürlerini sundular.

Mezunlarımızın keplerini fırlatmalarıyla görsel şölene dönüşen törenimiz, öğrencilerimizin keyifli danslarıyla devam etti. PEV Okulları olarak değerli öğrencilerimize yeni yolculuklarında mutluluk ve başarılar dileriz.