Biraz da kendimizi eleştirecektik ancak kantarın topuzunu fazla kaçırdık. Yıktık perdeyi eyledik viran. Müsaadenizle koşalım da sahibine haber verelim hemen.

Türk Tiyatrosunun usta yazarı Turgut ÖZAKMAN’ın “Ah Şu Gençler” adlı oyunundan yola çıkarak okulumuzun Yaratıcı Drama Lideri Sercan ÇAVUŞOĞLU’nun gençlerle beraber uyarlayıp yönettiği “Ah Şu” isimli tiyatro oyununda ortaokul öğrencilerimiz sahne performansları ile büyük beğeni topladı.

Gençlik sorunlarına yer veren oyunumuzda görev alan öğrencilerimiz Ada Balım YAŞAR, Afşin DEMİRYÜREK, Algan UKUŞ, Aysima SERTTAŞ, Bade ÖZALP, Beren ÇETİŞLİ, Defne MEMİŞOĞLU, Deniz KAYHAN, Doruk Arda KORKMAZ, Ece Melis ÇİÇEK, Eda TÜREL, Elif ULUĞ, Erkin EMRE, Hakkı Kağan ÇELİK, İpek YILMAZ, İsmet Barkın BURSALI, Nehir KURT, Nisan KAPLAN, Osman Mete GÜNDEMİR, Polathan OCAKTAN, Umut MERAN izleyenleri bir yandan güldürürken bir yandan da düşündürdü.

Oyunumuzda görev alan öğrencilerimizi muhteşem performanslarından dolayı kutluyor, sanatın hayatlarının her aşamasına eşlik etmesini diliyoruz.