Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün 15 Ocak 2017 tarihinde düzenlediği 2017-2018 Sezonu Okul Sporları Gençler-B Erkekler Basketbol İl Birinciliği finallerinde şampiyonlar belli oldu. 220 sporcunun yarıştığı turnuvada finallere kadar mağlubiyet almayan basketbolcularımız Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda oynanan final mücadelelerinde çekişmeli anlar yaşadı.

Sağlıklı, başarılı, çalışan, çabalayan bireyler yetiştirmek amacıyla kurduğumuz ve lise 9 ve 10. sınıf öğrencilerimiz Ata IŞIK, Ege KAYA, S.Çağın TEMİZ, Himmet DEYNELİ, Asil AKİ, Teoman SÖNMEZ, Fatih ÖZBAŞ, Hasan Can MERAN’dan oluşan okul takımımız turnuva sonunda dereceye girerek Denizli ikincisi oldu. Dereceye giren okulumuz öğrencilerine kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İBANOĞLU tarafından takdim edildi.

Lise erkekler B genç Basketbol takımımız 1-4 Mart 2018 tarihlerinde il dışında yapılacak grup müsabaka maçlarına katılmaya da hak kazandı. Tüm takımı ve antrenörlerini tebrik eder, ayrıca takımımıza gelecekte yapacağı maçlarda şimdiden başarılar dileriz.