“Başarı yoluna boş bir heybe ile girersen yolun dik, hedefin uzak oluşu seni bu yoldan alıkoyabilir. Ama yola çıkmadan önce ‘azmin’ kapısını çalıp heybene ‘inanmak’ kelimesini eklersen başarı yolunun ne kadar düz, hedefin ne kadar yakın olduğunu görürsün.”

Özel PEV Okulları olarak başarı yolunda heybesine azim ve inancı koyan kıymetli öğrencilerimizi onurlandırdığımız törenimizi heyecan içinde gerçekleştirdik. Törenimizde geride bıraktığımız eğitim öğretim yılında girdikleri ulusal sınavlarda üstün başarı gösteren ve dereceye giren mezun öğrencilerimize plaketleri takdim edildi.

PEV Okulları yönetimi ve öğretmenleri adına konuşma yapan Özel PEV Okulları Genel Müdürü Pınar KAYA, mezun öğrencilerini başarılarından dolayı kutlarken bu başarıda emek sahibi olan ailelere ve öğretmenlere teşekkürlerini iletti.

Konuşmanın ardından gerçekleştirilen törende Liselere Geçiş Sınavında başarı göstererek il geneli sıralamalarda ilk 100 içerisinde yer alan mezun öğrenciler; Ali İhsan TAŞAN, Enes KALFA, İrem BAYHAN, Furkan ARIKAN, Yağız OYĞUR, Nevzat ARAS ÖZTÜRK, Deniz ÖZALP, Ege ÖZTURAN, İsmail Erkan DEREKÖYLÜOĞLU ile Yükseköğretime Geçiş Sınavında Türkiye’de 374. olan Mustafa Efe KESEN ile 554. olan Erdoğan KOCABAŞ’a plaketleri Özel PEV Okulları yöneticileri tarafından sunuldu.

Törenin ardından gerçekleştirilen kokteylde mezun öğrenciler, aileler ve öğretmenler arasında keyifli anlar yaşandı.  Bizler Özel PEV Okulları ailesi olarak öğrencilerimize yaşattıkları gurur için teşekkür ediyor ve devam eden eğitim hayatlarında bizlere daha da büyük gururlar yaşatacaklarını bilerek başarılarının devamını diliyoruz.