Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği ve Denizli Ticaret Odası tarafından 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında, Denizli geneli ilköğretim, ortaöğretim ve dengi okullarda ‘’Hayalimdeki İş İnsanı’’ konulu resim ve kompozisyon yarışması düzenlendi.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin geleceğini oluşturacak çocuklarımızın iş dünyasına bakış açılarını görmek, hayallerini oluşturacak projeleri yorumlamak, iş insanları hakkındaki düşüncelerini öğrenmek ve meslek eğilimlerini tespit etmek amacıyla düzenlenen yarışmaya 4-B sınıfı öğrencimiz Mete Güney ve 9-A sınıfı öğrencimiz Ceyda Çobankara da katıldı ve derece elde etti. Her iki öğrencimiz de kendi kategorilerinde il 2.si olarak büyük bir başarıya imza attı.

Okulumuzu başarıyla temsil eden öğrencilerimize plaketleri takdim edildi ve ayrıca derece alan tüm öğrenciler adına fidan dikildi. Öğrencilerimiz 21 Haziran’da, Manisa’da bulunan Vestel firmasına giderek çalışma hayatına dair önemli iş insanları ile tanışıp sohbet etme imkanı bulacaklar. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.