6-7 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenen Okullar Arası Minikler Kategorisi Yüzme Yarışlarında sporcu öğrencilerimiz başarılı sonuçları ile yine kürsüde yerlerini aldı.
Minik A Kızlar kategorisinde yer alan öğrencilerimiz Nildeniz Özgür BALLI, Derin Alya KALAK, Selin ÖZER, Deren ÖZEN, Yade CANDAN ile Minik B Kız kategorisinde yer alan öğrencilerimiz Güneş BALOĞLU, Elif Ece YILMAZ, Roza TURGUT, Naz Serra KADAĞAN katıldıkları bireysel ve takım yarışmalarında derece alarak takım halinde il üçüncüsü oldular.
Bireyselde öğrencimiz Derin Alya KALAK; 100 metre serbest kategorisinde il birincisi, 50 metre serbest kategorisinde il üçüncüsü ve 100 metre kurbağalama alanında ise il ikincisi olurken Nildeniz Özgür BALLI 50 metre serbest kategorisinde il dördüncüsü oldu.
Takım olarak Nildeniz Özgür BALLI, Derin Alya KALAK, Selin ÖZER, Deren ÖZEN 4×50 karışık kategorisinde il ikinciliğini, 4×50 serbest kategorisinde ise il üçüncülüğünü kazanırken Ege GÖÇGELDİ, İbrahim Kaan POLAT, Demir ALTINTEN, Çınar GÜNGÖR 4×50 serbest kategorisinde il dördüncüsü oldular. Öğrencilerimizden Mehmet Kâmil KIRBAŞ, Atahan AKŞİT ve Mert SARIKAYA’ya mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
Yüzme takımı sporcularımızı güzel başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.