Denizli EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende Özel PEV Ortaokul kadememiz 21. dönem mezunlarını, Özel PEV Anadolu Lisesi kadememiz 2. dönem mezunlarını ve Özel PEV Amiroğlu Fen Lisesi kadememiz ise 5. dönem mezunlarını yolcu etti.  Törenimize Pamukkale Eğitim Vakfı yöneticilerinin, velilerin ve konukların da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Kokteyl ile başlayan gece, öğrencilerin sahnede yerlerini almaları ve dereceye giren ilk üç öğrenciye plaketlerinin sunulmasıyla devam etti. Özel PEV Ortaokulu öğrencilerinden Yiğit İNANÇ okul üçüncüsü olurken Ozan Kayhan da okul ikincisi oldu. Mezunlar birincisi ise Ece Göksu oldu. Özel PEV Anadolu Lisesi üçüncüsü Yağmur YILDIZ, ikincisi İsmail KONYALI, birincisi Derin GÜVENİR olurken Özel PEV Amiroğlu Fen Lisesinde üçüncü Ecenaz ASAD, ikinci Esra SAYMAN, birinci ise Kutay SAZAK oldu. Törende mezunlar birincilerinin yaş kütüğüne plaket çakmaları ve flama devir teslim etmeleri de yer aldı.

Törende söz alan Özel PEV Okulları Genel Müdürü Pınar Kaya, mezunlara hitap ederken onların aklın ve bilimin yolundan ayrılmamaları gerektiğini vurguladı.

Pamukkale Eğitim Vakfı Başkanı Prof. Dr. Hasan KAZDAĞLI ise yaptığı konuşmada PEV’in 24 yıllık bir geçmişle Denizli’nin en köklü eğitim kurumları arasında yer aldığını ve velilerin de desteğiyle giderek büyümeye devam edeceğini belirtirken mezunları ve onları yetiştiren ailelerini tebrik etti.

Geceyi değerlendiren Pamukkale Eğitim Vakfı Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Mehmet MEDER; üç kurumda da aynı anda mezuniyet heyecanı yaşadıklarını, PEV’in büyük bir aile olduğunu, okul öncesinden lise son sınıfa kadar yetiştirdikleri her öğrenci ile gurur duyduklarını ifade etti.

Renkli görüntülere sahne olan mezuniyet gecemiz,  öğrencilerin başarı belgelerini aldıktan sonra kep fırlatıp öğretmenleri ve aileleriyle birlikte söyledikleri şarkılarla son buldu.