Öğrencilerimiz, her yıl olduğu gibi bu yıl da LGS ve YKS’deki başarılarıyla kendilerinden söz ettirdiler. 2019 – 2020 eğitim öğretim yılında düzenlenen iki önemli sınavda büyük bir başarı elde eden öğrencilerimiz zirvedeki yerlerini korudular.

LGS’de il genelinde ilk yüze giren ve okulda derece yapan öğrencilerimiz okulumuz konferans salonunda düzenlenen törenle plaketlerini aldılar. Pamukkale Eğitim Vakfı Vakıf Başkanı Prof. Dr. Hasan KAZDAĞLI, Genel Müdürümüz Pınar KAYA, Ortaokul Müdürümüz Hilal TORTOP, Ortaokul Müdür Yardımcımız Fuat MANAV, Lise Müdürümüz Hanife KARA, Lise Müdür Yardımcımız Aykut KURT öğrencilerimize plaketlerini takdim ettiler.

Öğrencilerimizin ve velilerimizin heyecanı, gururu görülmeye değerdi. Kendilerine verdikleri destek için ailelerine minnettarlığını dile getiren öğrencilerimiz, PEV eğitim kadrosuna ve PEV yönetimine de göstermiş oldukları özverili çalışmalar sebebiyle teşekkürlerini sundular.

Özel PEV Okulları olarak öğrencilerimizi tebrik ediyor, kendilerine güzel bir gelecek ve yeni eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.