Özel PEV Okulları olarak öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizle bu yıl da Sonbahar Öğretmenler Sempozyumu’nda yerimizi aldık. Öğretmenleri uzmanlıkları dâhilinde bir araya getirerek paylaşımda bulunmalarını amaçlayan ve bu yıl yirmi üçüncüsü düzenlenen sempozyum 19 Ekim 2019 Cumartesi günü İstanbul Koç Okullarında gerçekleşti.

Sınıf Öğretmenlerimiz Hamide TIPIRTIN, Lütfiye KOÇOĞLU, Duygu ÇETİN; Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeniz Sena Ceylin YILDIZ ve Ortaokul ve Lise Eğitim Koordinatörümüz Münire DURMUŞOĞLU “Öğretimsel Süpervizyon ve Değerlendirme, Öğretmensiz Ders Mümkün mü?, 2023 Eğitim Vizyonu’nda Kariyer Danışmanlığı, Sessiz Çığlığı Duyabilmek, Okulda Şema Terapi Uygulamaları, Arkadaşlık İyidir Projesi, Okuma Durakları, İcat Atölyesi, Mitolojik Kahramanlardan Geleceğin Kahramanlarına Yolculuk, Bir Öğretmenin Eskiz Defteri, Sınırlı Kaynaklar ve Canlılığın Sürdürülmesi ” sunumlarına katılarak bilgi ve deneyim paylaşımında bulundular.

Sınıf Öğretmenlerimiz Hamide TIPIRTIN ve Lütfiye KOÇOĞLU binden fazla katılımcının yer aldığı sempozyumda “Aynı Dili Konuşmak” isimli projelerini sundular. Sunum sırasında ve sonrasında katılımcılarla proje içeriklerindeki uygulamaların derinleşmesine dair geri bildirimde bulundular.