Özellikle yabancı dil boyutunda proje temelli eğitimi benimseyen okulumuz, geçtiğimiz yıllarda elde ettiği ulusal ve uluslararası başarılara yenilerini eklemek adına hizmet içi eğitim almaya devam ediyor.

Son olarak Avrupa Birliği Erasmus projelerinin oluşturulması konusunda düzenlenen eğitime okulumuzun yöneticileri ve yabancı dil eğitim kadromuz katıldı.

5-6 Eylül 2018 tarihleri arasında Antalya ÇEKDEV PROJE DANIŞMANLIK Kurucusu Emre DEVECİ’nin yönetimindeki eğitimde, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Erasmus+ Programı kapsamında  proje yazımına değinildi. Eğitim kurumlarının Avrupa’daki mesleki ve teknik eğitim faaliyetlerini yerinde görmeleri ve aynı zamanda karşılıklı işbirliğine dayanan ortaklıkları geliştirmeleri için neler yapılabileceğini ele alan hizmet içi eğitim programı, eğitim kadromuz için oldukça verimli geçti.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’na odaklanan eğitim kadromuz, almış olduğu bu eğitimle birçok ulusal ve uluslararası projeyi hayata geçirme konusunda çalışmalara başladı.