Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün 8 – 9 Şubat 2018 tarihlerinde düzenlediği 2017-2018 Sezonu Okul Sporları Gençler Kız – Erkek Yüzme İl Birinciliği yarışlarında şampiyonlar belli oldu. Yalçın ÇİZMECİ, Arda Umut ALPTEKİN, Alperen KIVRAK, İlhan Mert ÖZALP, Bartu ELDEMİR, Baturalp ÜNLÜ, Sıla YÜKSEL, Gözde Aleyna İLCİ ve İlayda DEMİRBAŞ’tan oluşan takımımız geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da başarılı sonuçlar alarak yarışlardan birçok madalya ile döndü.
Yarışlar sonunda gerçekleştirilen ödül töreninde okulumuz erkek takımı dereceye girerek Denizli birincisi oldu. Dereceye giren okulumuz öğrencilerine kupa ve madalyalarını Genel Müdürümüz Pınar KAYA takdim etti. Ferdi yarışmalara katılan kız öğrencilerimiz de bireysel başarılar elde ederek birincilik madalyası almaya hak kazandılar.
Son dört yıldır il birinciliği kimseye kaptırmayan erkek takımımız, ferdi birincilik alan kız öğrencilerimiz ile birlikte 3-4 Mart 2018 tarihlerinde il dışında yapılacak grup yarışlarına katılmaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi ve antrenörlerini tebrik ediyor, gelecek yarışlar için kendilerine başarılar diliyoruz.