PEV Ailesi, okul bahçesinde düzenlenen resmi törenle yeni eğitim-öğretim yılına “Merhaba!” dedi. 26. kez kapılarını eğitim öğretime açan okulumuzun gerçekleştirdiği törene Pamukkale Eğitim Vakfı Başkanımız, vakıf üyelerimiz, okul yöneticilerimiz, eğitim kadromuz, öğrencilerimiz ve çok sayıda davetlimiz katıldı. Törende davetlilerimize seslenen Özel PEV Okulları Genel Müdürümüz Pınar KAYA, Atatürkçü eğitimi benimseyen eğitim kadromuzla ve bilgininin sevgiyle bütünleştiği eğitim sistemimizle yeni eğitim öğretim yılına hazır olduğumuzu belirtirken velilerimize de bize duydukları güvenden dolayı teşekkürlerini sundu.

Yine törende davetlilere seslenen Pamukkale Eğitim Vakfı Başkanımız Prof. Dr. Hasan KAZDAĞLI; yapılan fiziksel yenilikler, eğitim sistemimize dahil edilen yeni eğitim öğretim yaklaşımlarımız ve dolu dolu geçen hizmet içi eğitim faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdikten sonra yeni eğitim öğretim yılının tüm PEV ailesine başarı ve mutluluk getirmesini diledi.

Törenimiz, okulumuzda bir gelenek haline gelen ilk ders zilinin çalınması ile devam etti. 5-D Sınıfı Öğrencisi Ahmet ÖZ ilk ders zilini çalmak üzere alkışlar eşliğinde sahneye davet edildi.  İlk ders zili ile birlikte öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ile 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk dersini işlemek üzere sınıflarında yerlerini aldılar.