PEV Okulları olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim öğretim sürecimizin bir parçası olan ve tüm eğitim kadromuzun dâhil olduğu hizmet içi eğitimler ile yeni döneme hazırlandık.  Yenilikçi öğrenmeyi esas alan, öğrencilerimizin ve eğitim kadromuzun ihtiyaçlarına yönelik planlanan birçok eğitim, etkinlik ve atölye her branştan öğretmenlerimiz tarafından başarıyla tamamlandı ve öğretmenlerimiz yeni döneme heyecanlı bir başlangıç yaptılar.

19 Ağustos Pazartesi günü “Hoş Geldin Kahvaltısı” ile başlayan seminer programımızda öğretmenlerimiz ilk olarak Eğitim Koordinatörlerimiz Münire DURMUŞOĞLU ve Feride COZA liderliğinde yürütülen İlk Gün Atölyesi, Beceri Atölyesi, Geri Bildirim Atölyesi ve İş Birlikli Öğrenme Atölyesine katıldılar.

Atölyelerin ardından eğitim sürecimiz Denizli’den ve farklı şehirlerden uzman eğitimcilerin katılımı ile devam etti. Öğretmenlerimiz; Uzman Psikolog Kamil ERTEKİN ile “Büyükler ve Küçükler Arasında, İletişim Engelleri, Aktif Dinleme ve Ben Dili”; Oyunlaştırma Uzmanı ve GAMFED Türkiye Temsilcisi Ercan Altuğ YILMAZ ile “Oyunlaştırma Eğitimi”, Yaratıcı Drama Eğitmeni Murat MOROĞLU ile “Bir Bavul Kitap” atölyesi ve Christopher Sheen & Irene Canca ile “Oxford Teacher Training Phonics” gibi birbirinden farklı ve yenilikçi birçok eğitimin paydaşı oldular.