Özel PEV Okulları Beden Eğitimi zümresi olarak spor kamplarının öğrencilerimizin gelişimine büyük katkı sağladığını biliyor ve bu bilinçle okul takımlarında yer alan sporcularımıza yönelik her dönem sonunda spor kamplarına katılım sağlıyoruz. Bu kamplarda öğrencilerimiz gün içinde turnuvalara katılırken boş zamanlarında diğer kulüp ve okullardan gelen sporcular ile kaynaşıp kampta yapılan etkinliklerde hoşça vakit geçirme fırsatı elde ediyor.

Bu yıl 28 Ocak – 01 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya Kemer/Kiriş’te düzenlenen Akdeniz Spor Kampına 28 sporcu ile katılan okulumuz, her zamanki gibi büyük başarı göstererek toplamda 28 madalya ve 4 kupayla kampı tamamladı.

Akdeniz Spor Kampında Küçük Kız Voleybol takımımız, Yıldız Kız Voleybol takımımız, Küçük Erkek Basketbol takımımız ve Genç Erkek Basketbol takımımız büyük bir başarıya imza atarak turnuva birinciliği elde ettiler. Bizi gururlandıran başarılarından dolayı sporcularımızı ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.